Деклинација речи PARASIITTI - Фински
Singular
parasiittia
partitive
parasiitissa
inessive
parasiitista
elative
parasiittiin
illative
parasiitilla
adessive
parasiitilta
ablative
parasiitille
allative
parasiittina
essive
parasiitiksi
translative
parasiititta
abessive
Прикажи више
Plural
parasiiteissa
inessive
parasiitteihin
illative
parasiiteilla
adessive
parasiiteilta
ablative
parasiiteille
allative
parasiitteina
essive
parasiiteiksi
translative
parasiiteitta
abessive
parasiitein
instructive
parasiitteineni
comitative
Прикажи више

Глаголи повезани са речју