Деклинација речи SIIRTYMINEN
- Фински
Singular
siirtymiseltä
ablative
ablative
siirtymisenä
essive
essive
siirtymisettä
abessive
abessive
Прикажи више
Plural
siirtymiset
nominative
nominative
siirtymisten
genitive
genitive
siirtymiset
accusative
accusative
siirtymisissä
inessive
inessive
siirtymisistä
elative
elative
siirtymisiin
illative
illative
siirtymisillä
adessive
adessive
siirtymisiltä
ablative
ablative
siirtymisille
allative
allative
siirtymisinä
essive
essive
siirtymisiksi
translative
translative
siirtymisittä
abessive
abessive
siirtymisin
instructive
instructive
siirtymisineni
comitative
comitative
Прикажи више