Деклинација речи KOPIOIMINEN
- Фински
Singular
kopioimista
partitive
partitive
kopioimisen
genitive
genitive
kopioimisessa
inessive
inessive
kopioimisesta
elative
elative
kopioimisella
adessive
adessive
kopioimiselta
ablative
ablative
kopioimiselle
allative
allative
kopioimisena
essive
essive
kopioimiseksi
translative
translative
kopioimisetta
abessive
abessive
Прикажи више
Plural
kopioimiset
nominative
nominative
kopioimisia
partitive
partitive
kopioimisten
genitive
genitive
kopioimiset
accusative
accusative
kopioimisissa
inessive
inessive
kopioimisista
elative
elative
kopioimisiin
illative
illative
kopioimisilla
adessive
adessive
kopioimisilta
ablative
ablative
kopioimisille
allative
allative
kopioimisina
essive
essive
kopioimisiksi
translative
translative
kopioimisitta
abessive
abessive
kopioimisin
instructive
instructive
kopioimisineni
comitative
comitative
Прикажи више