Деклинација речи KUOLEMINEN
- Фински
Singular
kuolemisella
adessive
adessive
kuolemiselta
ablative
ablative
kuolemiselle
allative
allative
kuolemisena
essive
essive
kuolemiseksi
translative
translative
kuolemisetta
abessive
abessive
Прикажи више
Plural
kuolemiset
nominative
nominative
kuolemisia
partitive
partitive
kuolemisten
genitive
genitive
kuolemiset
accusative
accusative
kuolemisissa
inessive
inessive
kuolemisista
elative
elative
kuolemisiin
illative
illative
kuolemisilla
adessive
adessive
kuolemisilta
ablative
ablative
kuolemisille
allative
allative
kuolemisina
essive
essive
kuolemisiksi
translative
translative
kuolemisitta
abessive
abessive
kuolemisin
instructive
instructive
kuolemisineni
comitative
comitative
Прикажи више