Деклинација речи POISTUMINEN - Фински
Singular
poistumisessa
inessive
poistumisella
adessive
poistumiselta
ablative
poistumiselle
allative
poistumisena
essive
poistumiseksi
translative
poistumisetta
abessive
Прикажи више
Plural
poistumiset
nominative
poistumisia
partitive
poistumisten
genitive
poistumiset
accusative
poistumisissa
inessive
poistumisista
elative
poistumisiin
illative
poistumisilla
adessive
poistumisilta
ablative
poistumisille
allative
poistumisina
essive
poistumisiksi
translative
poistumisitta
abessive
poistumisin
instructive
poistumisineni
comitative
Прикажи више