Деклинација речи POISTUMINEN
- Фински
Singular
poistumisessa
inessive
inessive
poistumisella
adessive
adessive
poistumiselta
ablative
ablative
poistumiselle
allative
allative
poistumisena
essive
essive
poistumiseksi
translative
translative
poistumisetta
abessive
abessive
Прикажи више
Plural
poistumiset
nominative
nominative
poistumisia
partitive
partitive
poistumisten
genitive
genitive
poistumiset
accusative
accusative
poistumisissa
inessive
inessive
poistumisista
elative
elative
poistumisiin
illative
illative
poistumisilla
adessive
adessive
poistumisilta
ablative
ablative
poistumisille
allative
allative
poistumisina
essive
essive
poistumisiksi
translative
translative
poistumisitta
abessive
abessive
poistumisin
instructive
instructive
poistumisineni
comitative
comitative
Прикажи више