Sanan KOMMENTAARI deklinaatio
- Suomi
Singular
kommentaaria
partitive
partitive
kommentaarin
genitive
genitive
kommentaarissa
inessive
inessive
kommentaarista
elative
elative
kommentaariin
illative
illative
kommentaarilla
adessive
adessive
kommentaarilta
ablative
ablative
kommentaarille
allative
allative
kommentaarina
essive
essive
kommentaariksi
translative
translative
kommentaaritta
abessive
abessive
Näytä lisää
Plural
kommentaarit
nominative
nominative
kommentaarien
genitive
genitive
kommentaarit
accusative
accusative
kommentaareissa
inessive
inessive
kommentaareista
elative
elative
kommentaareihin
illative
illative
kommentaareilla
adessive
adessive
kommentaareilta
ablative
ablative
kommentaareille
allative
allative
kommentaareina
essive
essive
kommentaareiksi
translative
translative
kommentaareitta
abessive
abessive
kommentaarein
instructive
instructive
kommentaareineni
comitative
comitative
Näytä lisää