Sanan TARITSEMISELLENNE deklinaatio
- Suomi
Singular
taritseminen
nominative
nominative
taritsemista
partitive
partitive
taritsemisen
genitive
genitive
taritseminen
accusative
accusative
taritsemisessa
inessive
inessive
taritsemisesta
elative
elative
taritsemiseen
illative
illative
taritsemisella
adessive
adessive
taritsemiselta
ablative
ablative
taritsemiselle
allative
allative
taritsemisena
essive
essive
taritsemiseksi
translative
translative
taritsemisetta
abessive
abessive
Näytä lisää
Plural
taritsemiset
nominative
nominative
taritsemisia
partitive
partitive
taritsemisten
genitive
genitive
taritsemiset
accusative
accusative
taritsemisissa
inessive
inessive
taritsemisista
elative
elative
taritsemisiin
illative
illative
taritsemisilla
adessive
adessive
taritsemisilta
ablative
ablative
taritsemisille
allative
allative
taritsemisina
essive
essive
taritsemisiksi
translative
translative
taritsemisitta
abessive
abessive
taritsemisin
instructive
instructive
taritsemisineni
comitative
comitative
Näytä lisää