Deklinacija riječi HALOFYYTTIINI - Finski
Singular
halofyytti
nominative
halofyyttiä
partitive
halofyytin
genitive
halofyytti
accusative
halofyytissä
inessive
halofyytistä
elative
halofyyttiin
illative
halofyytillä
adessive
halofyytiltä
ablative
halofyytille
allative
halofyyttinä
essive
halofyytiksi
translative
halofyytittä
abessive
Prikaži više
Plural
halofyytit
nominative
halofyyttejä
partitive
halofyyttien
genitive
halofyytit
accusative
halofyyteissä
inessive
halofyyteistä
elative
halofyytteihin
illative
halofyyteillä
adessive
halofyyteiltä
ablative
halofyyteille
allative
halofyytteinä
essive
halofyyteiksi
translative
halofyyteittä
abessive
halofyytein
instructive
halofyytteineni
comitative
Prikaži više