Deklinacija riječi LOPPUMINEN
- Finski
Singular
loppumisessa
inessive
inessive
loppumisella
adessive
adessive
loppumiselta
ablative
ablative
loppumiselle
allative
allative
loppumisena
essive
essive
loppumiseksi
translative
translative
loppumisetta
abessive
abessive
Prikaži više
Plural
loppumiset
nominative
nominative
loppumisia
partitive
partitive
loppumisten
genitive
genitive
loppumiset
accusative
accusative
loppumisissa
inessive
inessive
loppumisista
elative
elative
loppumisiin
illative
illative
loppumisilla
adessive
adessive
loppumisilta
ablative
ablative
loppumisille
allative
allative
loppumisina
essive
essive
loppumisiksi
translative
translative
loppumisitta
abessive
abessive
loppumisin
instructive
instructive
loppumisineni
comitative
comitative
Prikaži više