Deklinacija riječi METAMFETAMIINI - Finski
Singular
metamfetamiinissa
inessive
metamfetamiinista
elative
metamfetamiiniin
illative
metamfetamiinilla
adessive
metamfetamiinilta
ablative
metamfetamiinille
allative
metamfetamiinina
essive
metamfetamiiniksi
translative
metamfetamiinitta
abessive
Prikaži više
Plural
metamfetamiinit
nominative
metamfetamiineja
partitive
metamfetamiinien
genitive
metamfetamiinit
accusative
metamfetamiineissa
inessive
metamfetamiineista
elative
metamfetamiineihin
illative
metamfetamiineilla
adessive
metamfetamiineilta
ablative
metamfetamiineille
allative
metamfetamiineina
essive
metamfetamiineiksi
translative
metamfetamiineitta
abessive
metamfetamiinein
instructive
metamfetamiineineni
comitative
Prikaži više