Deklinacija riječi PUHUMINEN - Finski
Singular
puhumisella
adessive
puhumiselta
ablative
puhumiselle
allative
puhumisena
essive
puhumiseksi
translative
puhumisetta
abessive
Prikaži više
Plural
puhumiset
nominative
puhumisia
partitive
puhumisten
genitive
puhumiset
accusative
puhumisissa
inessive
puhumisista
elative
puhumisiin
illative
puhumisilla
adessive
puhumisilta
ablative
puhumisille
allative
puhumisina
essive
puhumisiksi
translative
puhumisitta
abessive
puhumisin
instructive
puhumisineni
comitative
Prikaži više