Deklinacija riječi WOLFRAMIITTEJA
- Finski
Singular
wolframiitti
nominative
nominative
wolframiittia
partitive
partitive
wolframiitin
genitive
genitive
wolframiitti
accusative
accusative
wolframiitissa
inessive
inessive
wolframiitista
elative
elative
wolframiittiin
illative
illative
wolframiitilla
adessive
adessive
wolframiitilta
ablative
ablative
wolframiitille
allative
allative
wolframiittina
essive
essive
wolframiitiksi
translative
translative
wolframiititta
abessive
abessive
Prikaži više
Plural
wolframiitit
nominative
nominative
wolframiitteja
partitive
partitive
wolframiittien
genitive
genitive
wolframiitit
accusative
accusative
wolframiiteissa
inessive
inessive
wolframiiteista
elative
elative
wolframiitteihin
illative
illative
wolframiiteilla
adessive
adessive
wolframiiteilta
ablative
ablative
wolframiiteille
allative
allative
wolframiitteina
essive
essive
wolframiiteiksi
translative
translative
wolframiiteitta
abessive
abessive
wolframiitein
instructive
instructive
wolframiitteineni
comitative
comitative
Prikaži više