Деклинација речи ISÄHAHMOISSA - Фински
Singular
isähahmossa
inessive
isähahmosta
elative
isähahmoon
illative
isähahmolla
adessive
isähahmolta
ablative
isähahmolle
allative
isähahmoksi
translative
isähahmotta
abessive
Прикажи више
Plural
isähahmot
nominative
isähahmoja
partitive
isähahmojen
genitive
isähahmot
accusative
isähahmoissa
inessive
isähahmoista
elative
isähahmoihin
illative
isähahmoilla
adessive
isähahmoilta
ablative
isähahmoille
allative
isähahmoina
essive
isähahmoiksi
translative
isähahmoitta
abessive
isähahmoin
instructive
isähahmoineni
comitative
Прикажи више