Voorbeelden van het gebruik van Veilingen in het Nederlands en hun vertalingen in het Duits
{-}
Colloquial
Official
Medicine
Ecclesiastic
Financial
Ecclesiastic
Computer
Official/political
Programming
Ik hou van veilingen.
De veilingen zijn privé.
Er zijn geheime veilingen.
Veilingen en aanbestedingen.
Zo werken veilingen.
Combinations with other parts of speech
Gebruik met bijvoeglijke naamwoorden
Gebruik met werkwoorden
Gebruik met zelfstandige naamwoorden
Veilingen versus gratis toewijzing.
Daarom doe ik nu veilingen.
Ik heb 50 veilingen in de stad geregeld.
Daarom zit ik nu in de veilingen.
Op openbare veilingen verkochte tweedehandsgoederen.
Ja.-Er zijn binnenkort wat veilingen.
Met de veilingen is het project e-Europa gesaboteerd.
Erger nog. Hij gaat veilingen houden.
Bij veilingen geldt het principe dat de vervuiler betaalt.
Metaal bedrijven uit de faillissementen en veilingen.
De lidstaten zullen de veilingen organiseren.
Het verbaast me dathij geduld heeft voor de veilingen.
Lid 1 vermeldt expliciet ook veilingen onder eigen naam.
Verkocht aan de man die veilingen niet snapt. Eenmaal, andermaal… 000 geboden.
Dat ie nog geduld heeft voor veilingen.
Precies. De veilingen zijn weelderig, georganiseerd en ongelooflijk veilig.
Soms gaan er jaren voorbij tussen de veilingen.
Om deze redenen moeten veilingen het basisprincipe voor de toewijzing zijn.
Betrouwbare en goedkope auto's bij Online auto veilingen.
Voor een gevestigde emittent zijn veilingen de beste emissieoptie.
Wij garanderen uw 100% tevredenheid op al onze veilingen.
We hebben alle veilingen van de voorbije 2 jaar bekeken voor Aiazovskys.
Alles over beschadigde auto veilingen | Auto wereld.
Vandaag brengen we u een fragment over het keuren van duiven voor onze veilingen.